Deluxe Triple

Room Description

Oda Büyüklüğü: 35 m²
Yatak seçenekleri: 3 tek kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak2 çift kişilik yatak

Spa küvetli özel havuz bulunmaktadır.

Oda özellikleri: Klima,Hidromasajlı Küvet, Ahşap/Parke Zemin, Duş,Küvet, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Banyo, Terlik, TV, Telefon,Çay/Kahve Makinesi, Elektrikli Su Isıtıcısı, Uyandırma Servisi

Tüm odalarda ücretsiz WiFi mevcuttur.

Room Amenities

  • Deluxe Triple
View More Room Types
Step 1 Select the number of rooms and stay dates - use grid below to check availability
Check the availability Previous 14 days Previous Day Next Day Next 14 days
Room Selection
Feb 20 Thu
Feb 21 Fri
Feb 22 Sat
Feb 23 Sun
Feb 24 Mon
Feb 25 Tue
Feb 26 Wed
Feb 27 Thu
Feb 28 Fri
Feb 29 Sat
Mar 01 Sun
Mar 02 Mon
Mar 03 Tue
Mar 04 Wed

Deluxe Triple

909090909090909090909090SoldSold
Step 2 Choose occupants and optional extras
Prices are in EUR and exclude location taxes
Guests Date Daily Inclusions Room Rate Extra Adult Extra Child Total
Room 1

20 Feb 2020
€90 €0 €0 €90

Extras available for this room

Totals

Room Charges
Extras Total
Grand Total
Step 3 Enter guest and payment details
Guest Details
Extra Details
For arrivals outside the available times, please contact the property
 

Book Now

Terms & Conditions

Kapadokya Dervish Cave House büyüleyici ve zevkli restorasyonu ile tarihi önemi olan eski Kapadokya evlerinin özelliklerinin sunuyor. Ayrıca otelimiz turistik yerlere olan yakınlığıyla da size kolaylık sağlamaktadır.
 
Kapadokya Dervish Cave House Anadolu merkezli yöresel dokularla dizayn edilmiş bir oteldir. Kapadokya‘nın doğal kaya ve taşlarından el yapımı ile inşa edilmiştir.
Kapadokya bölgesi ve otelimiz günün yorgunluğunu stresini atmak için veya yeni evlenmiş çiftler için huzurlu bir ortam bulabileceği ayrıca da tüm tatilcilerin hoşça vakit geçirebileceği eşsiz bir yerdir.Tamamen vadilerden oluşan Kapadokya bölgesinde mükemmel manzaralar içinde eğlenceli yürüyüşler de yapabiliriniz.
Otelimizin girişinde sizi karşılayacak olan 240 yıllık koca karadut ağacından 15 Temmuz ve 1 Eylül tarihleri arasında konaklarsanız birçok hastalığın tedavisinde ve mevsiminde mutlaka yenilmesi önerilen karaduttan dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
 
Otelimizde konaklayan misafirlerimiz havaların iyi olduğu yaz ve bahar aylarında yeşillikler üzerinde Göreme manzarasına karşı Peri bacaları arasında kahvaltınızı yapabilirsiniz.
Sizlere Kapadokya misafirperverliğini ve sıcaklığının rahatlığını sunuyoruz amacımız sizleri evinizden uzakta evinizde hissettirebilmektir.
Kapadokya da yapabileceğiniz aktiviteler hakkında bilgi almak için lütfen yukarıdan Servisler linkine tıklayarak ulaşınız.