KING SUİT

Room Description

  • Klima, oturma grubu, geniş salon, salonda şömine ve 32"ınch TV, geniş giysi dolabı,makyaj masası ve pufu bulunmaktadır.
  • 32”ınch tv,uydu yayını, mini bar, su ısıtıcısı
  • Klimalı Uyku odası, terası ve banyosu .
  • 180 x 190 çift kişilik yatak bulunmaktadır.
  • Teras deniz,havuz ve bahçe manzaralı , dış mekanda masa ve sandalye
  • Salondaki oturma grubu yatak olabiliyor. 3. Kişi konaklaması için tahsis edilebilir.
  • Banyoda geniş küvet, 7/24 arıtılmış soğuk-sıcak su, saç kurutma mak.
  • Kablosuz (wireless) internet bağlantısı

Room Amenities

View More Room Types
Step 1 Select the number of rooms and stay dates - use grid below to check availability
Check the availability Previous 14 days Previous Day Next Day Next 14 days
Room Selection
Jan 19 Sat
Jan 20 Sun
Jan 21 Mon
Jan 22 Tue
Jan 23 Wed
Jan 24 Thu
Jan 25 Fri
Jan 26 Sat
Jan 27 Sun
Jan 28 Mon
Jan 29 Tue
Jan 30 Wed
Jan 31 Thu
Feb 01 Fri

KING SUİT

99.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.0899.08
Step 2 Choose occupants and optional extras
Prices are in EUR and exclude location taxes
Guests Date Daily Inclusions Room Rate Extra Adult Extra Child Total
Room 1

19 Jan 2019
€99.08 €0 €0 €99.08

Extras available for this room

Totals

Room Charges
Extras Total
Grand Total
Step 3 Enter guest and payment details
Guest Details
Extra Details
For arrivals outside the available times, please contact the property
 

Book Now

Terms & Conditions

Oda girişleri saati 14.00,çıkışları en geç 12.00'dir.
1 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arası konaklamalar en az 2 gecedir.
Deluxe odalarda maksimum konaklama 3 kişiliktir.Bunun üzeri konaklamalarda Suit oda veya aile odası tahsis edilir.
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz
Kapalı Restaurantımızda ve eşsiz güzellikteki bahçemizde size özel zengin açık büfe köy kahvaltısı
Beş çayı ve Ev kurabiyesi
Odalarınızda ücretsiz çay ve kahve
Yaz dönemi için açık yüzme havuzu
Wireless internet bağlantısı
% 8 KDV Dahildir