FAMİLY

Room Description

  • Klima, oturma grubu, alt katta ayrı bir yatak odası,geniş salon, geniş giysi dolabı,makyaj masası ve pufu bulunmaktadır.
  • 32”ınch tv,uydu yayını, mini bar, su ısıtıcısı
  • Klimalı Uyku odası, terası ve bahçeye açılan veranda,banyosu üst katta.
  • 180 x 190 çift kişilik yatak bulunmaktadır.
  • Teras deniz,havuz ve bahçe manzaralı , dış mekanda masa ve sandalye
  • Salondaki oturma grubu yatak olabiliyor. 3. Kişi konaklaması için tahsis edilebilir.
  • Banyoda geniş küvet, 7/24 arıtılmış soğuk-sıcak su, saç kurutma mak.
  • Kablosuz (wireless) internet bağlantısı

Room Amenities

View More Room Types
Step 1 Select the number of rooms and stay dates - use grid below to check availability
Check the availability Previous 14 days Previous Day Next Day Next 14 days
Room Selection
Dec 12 Wed
Dec 13 Thu
Dec 14 Fri
Dec 15 Sat
Dec 16 Sun
Dec 17 Mon
Dec 18 Tue
Dec 19 Wed
Dec 20 Thu
Dec 21 Fri
Dec 22 Sat
Dec 23 Sun
Dec 24 Mon
Dec 25 Tue

FAMİLY

SoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSold
Step 2 Choose occupants and optional extras
Prices are in EUR and exclude location taxes
Guests Date Daily Inclusions Room Rate Extra Adult Extra Child Total
Room 1

12 Dec 2018
€98.95 €0 €0 €98.95

Extras available for this room

Totals

Room Charges
Extras Total
Grand Total
Step 3 Enter guest and payment details
Guest Details
Extra Details
For arrivals outside the available times, please contact the property
 

Book Now

Terms & Conditions

Oda girişleri saati 14.00,çıkışları en geç 12.00'dir.
1 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arası konaklamalar en az 2 gecedir.
Deluxe odalarda maksimum konaklama 3 kişiliktir.Bunun üzeri konaklamalarda Suit oda veya aile odası tahsis edilir.
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz
Kapalı Restaurantımızda ve eşsiz güzellikteki bahçemizde size özel zengin açık büfe köy kahvaltısı
Beş çayı ve Ev kurabiyesi
Odalarınızda ücretsiz çay ve kahve
Yaz dönemi için açık yüzme havuzu
Wireless internet bağlantısı
% 8 KDV Dahildir