FAMİLY

Room Description

  • Klima, oturma grubu, alt katta ayrı bir yatak odası,geniş salon, geniş giysi dolabı,makyaj masası ve pufu bulunmaktadır.
  • 32”ınch tv,uydu yayını, mini bar, su ısıtıcısı
  • Klimalı Uyku odası, terası ve bahçeye açılan veranda,banyosu üst katta.
  • 180 x 190 çift kişilik yatak bulunmaktadır.
  • Teras deniz,havuz ve bahçe manzaralı , dış mekanda masa ve sandalye
  • Salondaki oturma grubu yatak olabiliyor. 3. Kişi konaklaması için tahsis edilebilir.
  • Banyoda geniş küvet, 7/24 arıtılmış soğuk-sıcak su, saç kurutma mak.
  • Kablosuz (wireless) internet bağlantısı

Room Amenities

View More Room Types
Step 1 Select the number of rooms and stay dates - use grid below to check availability
Check the availability Previous 14 days Previous Day Next Day Next 14 days
Room Selection
Aug 21 Tue
Aug 22 Wed
Aug 23 Thu
Aug 24 Fri
Aug 25 Sat
Aug 26 Sun
Aug 27 Mon
Aug 28 Tue
Aug 29 Wed
Aug 30 Thu
Aug 31 Fri
Sep 01 Sat
Sep 02 Sun
Sep 03 Mon

FAMİLY

SoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSoldSold142.94142.94Sold
Step 2 Choose occupants and optional extras
Prices are in EUR and exclude location taxes
Guests Date Daily Inclusions Room Rate Extra Adult Extra Child Total
Room 1

21 Aug 2018
€142.94 €0 €0 €142.94

Extras available for this room

Totals

Room Charges
Extras Total
Grand Total
Step 3 Enter guest and payment details
Guest Details
Extra Details
For arrivals outside the available times, please contact the property
 

Book Now

Terms & Conditions

Oda girişleri saati 14.00,çıkışları en geç 12.00'dir.
1 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arası konaklamalar en az 2 gecedir.
Deluxe odalarda maksimum konaklama 3 kişiliktir.Bunun üzeri konaklamalarda Suit oda veya aile odası tahsis edilir.
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz
Kapalı Restaurantımızda ve eşsiz güzellikteki bahçemizde size özel zengin açık büfe köy kahvaltısı
Beş çayı ve Ev kurabiyesi
Odalarınızda ücretsiz çay ve kahve
Yaz dönemi için açık yüzme havuzu
Wireless internet bağlantısı
% 8 KDV Dahildir